Bir AVM içinde neler yapılabilir?
İster bir spor giyim mağazası olsun ister çocuk ürünleri satan bir mağaza, ister bir cafe…
Efektif bir mimari, maksimum kullanım alanları, aradığınızı bulacağınız bir yerleşim düzeni, ışık ses tasarımları, çevre & vitrin düzenlemeleri.
Ve daha fazlası ….
CafeAVM & Mağaza Tadilatı ve Dekorasyonu için Neden Bizi Seçmelisiniz?
Avm içine bir mağaza açma düşüncesine sahipseniz, ve bunun için gerekli ekonomik bütceniz de oldugunu düşünüyorsanız, şunu bilmelisiniz ki bu avm içinde mağaza açmanız için yeterli olamayacaktır. Öncelikle avm yönetimi sizi alışveriş merkezinde diğer kiracıları ile bir marka harmanlamasında ve müşteri eğilimlerini de gözönünde bulundurarak, avm için olmanız gereken bir firma olarak görmeli, sonra kiralayacağınız alanla ilgili bir proje hazırlamanızı ve bunu size verilecek bir teknik şartnameye uygun olarak yapmanızı isteyecektir, örnegin avm içinde kullanılacak bir elektrik kablosunun alev almaz (halojen free) olması, avm teknik şartnamesi uygun olarak hazırlanmış bir havalandırma tesisatınızın, bir yangın alarm ve söndürme tesisatınızın, elektrik tesisatının sizin tarafınızdan hazırlanmasını ve avm yönetimine sunmanızı istenecektir.
Biz , ister boş bir dükkan teslim alalım, ister içinde çalışma yapılmış, eski işletmenin yapmış oldugugu, tesisat ve dekorasyonu revize etmemizi isteyin, bütün bu tesisat, dekorasyon, teknik şartnameye uygun proje ve uygulama işlerinizde size anahtar teslimi olarak, mağazanızın dekorasyon çalışmalarında; proje, tasarım ve uygulama ekibimizle size sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.
Mağaza tasarımı hizmetinin yanında mağaza havalandırma tesisatı, mağaza iklimlendirme, mağaza elektrik projesi, mağaza dekoru, mağaza dekorasyonu, mağaza üniteleri, mağaza raf sistemleri, mağaza ürün sergileme uygulamaları ve benzeri tasarım gerektiren ihtiyaçlarınıza da deneyimli mimar, iç mimar ve tasarımcı ekibimizle destek sağlıyoruz. Mağaza dekorasyonu sırasında personelimizi bizzat kontrol ederek tadilat işlerini inceleyebileceğiniz gibi, uygun gördüğünüz tadilat projesini siz mekanda şahsen bulunmasanız da uzman tadilat ekibimizle uygulamaya başlayıp, size tamamiyle bitmiş halini de sunabiliriz.
Mağaza tasarımı yaptırmak için internet sitemizden ya da telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Yapılacak kafe tadilatı işlerinin ne kadar süre tutacağını önceden belirledikten sonra, kendi özel siparişleriniz ya da size hazır sunduğumuz seçenekler arasından karar vererek başlatabilirsiniz.